Kendime Kulüp Bulurum

emre

Galatasaraylı Diagne, sarı kırmızılı takımdaki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Galatasaray’da olmayı isteyen ve mutlu olduğunu söyleyen Diagne herhangi olumsuzluğa karşıda başka bir kulüp’e giderim dedi.

Diagne; Galatasaray için oynamaktan mutluyum. Ancak beni isteyip istemediklerini bilmiyorum. Henüz görüşmedik. Bazı insanlar kulübün yüksek maaşlı oyuncuları göndermesi gerektiğini söylüyor ama kimleri söylediklerini bilmiyorum. Galatasaray eğer beni satmaya karar verirse eminim bana uygun bir kulüp bulacağım. Ben büyük ve güçlü bir oyuncuyum. İyi top saklayabiliyorum. Hava toplarında iyiyim ve bitiriciliğim iyi. Galatasaray veya başka bir yerde. Tekrar oynama konusunda hevesliyim. Tekrar oynamaya başladığımda gollerimle siz de bunu göreceksiniz. açıklamalarını yaptı.

Sonraki

Son Dakika Karar Verildi

Koronavirüs nedeni ile verilen arada Amerikan Basketbol Ligi’nde (NBA), 2019-2020 sezonunun kalan maçlarının bir şehirde temmuz ayının sonundan itibaren 1 şehirde oynanması için görüşmeler başlandı. NBA’den yapılan açıklamada, Ulusal Basketbol […]