Beşiktaş, Yasin Sülün İle Yollarını Ayırdı!

akatsura

İnsan kaynakları departmanından aldığı bir telefonla işine son verildiğini öğrenen Beşiktaş altyapı sorumlusu Yasin Sülün, “Ben Beşiktaş’ın çocuğuyum. Bu hiç şık olmadı” dedi.

Ajansspor.com’a yaptığı açıklamada sezon öncesinde yönetim tarafından göreve getirildiğini; ancak tam işini yapacakken, kulüpten kovulduğunu ifade eden Yasin Sülün, Beşiktaş’ın 100. yıl şampiyonluğundaki kadrosunda da oynamış eski futbolcularından biri.

Futbola Beşiktaş altyapısında başlayan ve 1996’dan beri Beşiktaş formasını giyinen Yasin Sülün, bu beklemediği karar karşısında “Ayrılık şekli etik olmadı. Ben Beşiktaş’ın çocuğuyum. Dün insan kaynaklarından bir kadın arkadaşımız aradı ve görevimize son verildiğini; birkaç evrak imzalamamız gerektiğini söyledi. Bu hiç yakışmadı. Ben isterdim ki yöneticiler beni arasın ve konuşsun. 12 yaşında bu kulübün kapısından içeri girdim. Önemli başarılarda benim de alın terim var” dedi.

Sonraki

Beşiktaş'a Şike Davasında Beraat!

13. Ağır Ceza Mahkemesi, dönemin Beşiktaş yöneticisi Serdal Adalı, teknik direktörü Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş’in de şike yapmadığına karar vererek dosyayı Yargıtay’a göndermeyip kapattı. Beşiktaş, tarihi “Şike davası”nın sonuçlanması […]
Open