Beni Resmen Kandırdılar

emre

2019 yılında Çaykur Rizespor’a gelen Armand Traore, Fransız basınına bu dönemle ilgili olarak gündem yaratan ifadeler kullandı. Rizespor’a transfer olduktan sonra kandırıldığını söyleyen oyuncu flaş itiraflarda bulundu.

Armand Traore; 2 yıldır çok zor zamanlar yaşıyorum. 2017/18’de Cardiff City’ye gittim. Ancak olmadı. Sonrasında Rizespor ile sözleşme imzaladım. Bana resmen hayal sattılar. Eğer iyi oynarsam Fenerbahçe’ye gideceğimi söylediler. Kandırdılar beni. Aylar boyunca ödeme yapmamışlardı. Kulübe ihtarname göndermek için avukatla konuştum. Beni sevmediler. Antrenmandan uzaklaştırmaya ve U23 takımına göndermeye karar verdiler. Bazı zamanlar yalnız antrenman yaptım. Milli maç haftasında herkes tatile giderken benden yalnız çalışmam istendi. Ailemi görmek istedim ama reddedildi. Rizespor’a gittikten sonra kariyerim mahfoldu.”açıklamalarını yaptı.

Sonraki

Sizler İçin Oluşturduğumuz Kısa Futbol Haberleri

Premier Lig’de oyuncular ve kulüp çalışanlarına yapılan 996 testte, 2 koronavirüs vakası tespit edildiği açıklandı. PSG, 70 milyon euro’luk satın alma opsiyonu bulunan Mauro Icardi’yi kadrosuna katmak için Inter’e 50 […]