Almanya 3. Lig Maç Yorumları

emre

Uerdingen 05 – Meppen Altı/Üstü 2,5:Üst 1.55


Uerdingen son iki haftada baya toparlandı. Skor üretme konusunda şu an için problem yaşamıyorlar gol yollarında üretmeye başladılar. Kendi sahalarında da oyunu genellikle domine ediyorlar. Bunun dışında Osawe ve Barry gibi genç ve dinamik oyunculara sahipler. İki takımın da ilk üç takım arasına girme şansı halen devam ediyor. Bu nedenle iki takım da kazanmak isteyecek. Riskin alındığı bir karşılaşma bekliyorum. Üst’e gidebilir.

Vik. Köln – Zwickau Altı/Üstü 3,5: Üst 2.30


Zwickau’nun bir maçı kazanabilmesi için yediğinden fazlasını atması gerek çünkü savunmaları zayıf. Kırılgan bir savunmaya sahipler. Son üç maçta 8 gol yediler. V. Köln kendi sahasında skora yakın olacaktır. İki takım da açık oynuyor. Bol gol bekliyorum. Üst ile birlikte riski arttırıp 3.5 üstü de denenebilir.

H. Rostock – Mannheim 07 Maç Sonucu: 1 1.70


Hansa Rostock iç sahada iyi oynayan güçlü takımlarından biri. Bu sezon ligde zirvede bulunan Duisburg kendi sahasında 9 maçı kazanırken Hansa Rostock’un iç saha galibiyet sayısı da 8. Deplasman da biraz daha iyi olup performanslarını arttırabilselerdi bu sezona damga vurabilirlerdi iyi bir takım izleyebilirdik. Yine de halen ilk üç takım arasına girme şansları devam ediyor ve bu yarışı kolay kolay bırakmayacaklar gibi. Bu hafta direkt rakipleriyle karşılaşacaklar. Hansa adına kolay maç olmayacaktır. Zor da olsa kazanırlar.

Sonraki

Çek Cumhuriyeti Maç Yorumları

Mlada Boleslav – Fastav Zlin […]