31 Mayıs 2020 Masa Tenisi Banko Maçlar

isimsiz

31 Mayıs 2020 Masa Tenisi Banko Maçları sizler için derledik.

Vladimir Nemashkalo – Sergey Ogay / 1

Aralarında oynanan 16 maçta rakibine karşı ezici bir üstünlük sağlayan Vladimir 16 maçın 12’sini kazanmış durumda performans olarakta Sergey’den iyi olan tecrübeli oyuncu bu maçıda net bir skorla kazanacaktır.

Vladimir Safonov – Valery Ivanov / 1

Aralarındaki son 10 maçta 5’er galibiyeti bulunan iki teniscinin son iki maçını Valery kazanmıştı. Fakat kazandığı bu maçlardan önce Vladimir’in oynadığı rakipler ligin en iyi oyuncuları ile zor maçlardan çıktığı için Valery’ e karşı oldukça zorlandı. Vladimir’in bu maçta tecrübesini kullanarak kazanacağını düşünüyorum.

Mikhail Presnyakov – Andrey Zenyuk / 1

Ukrayna TT Kupasında Mikhail ve Andrey karşışalıyor. Tecrübesi ile ilk maçta 3-0 gibi net bir skor elde eden Mikhail hücumda forehand vuruşları ile oldukça etkili oluyor. Andrey ise savunmada ağır kalmasından dolayı maçlarda donuk bir performans sergiliyor. Tecrübesi ile Mikhail’in bu maçıda kazanacağını düşünüyorum.

Valery Ivanov – Andrey Pravednov / 1

Lige yeni katılan Andrey kendisine göre daha tecrübeli ve oyun düzeni daha iyi olan Valery’e karşı oynayacak. Valery ligde backhand vuruşlarını en etkili kullanan oyunculardan biri hücumda hızlı olmasıyla birlikte bu vuruşlarla etkili sayılar alabiliyor. Ligde pek etkili olmayacağını düşündüğüm Andrey karşısında mutlak favori. Maç sonu 1

Nikolay Telnoy – Viktor Didukh / 1

Aralarındaki ilk maçı kazanan Nikolay beklemediğimiz bir şekilde zorlanmıştı. Forehand vuruşlarını ligde en iyi kullanan oyunuclardan biri olan Nikolay, kendine göre kısa bir oyuncu olan Viktor’a karşı bu vuruşları ile rakibini zorlamıştı. Geçen maçta basit hatalar ile kaybeden Nikolay bu maçta o hatalara düşmeyecektir. maç sonu 1

Sergey Ogay – Vladimir Nemashkalo / 2

Sergey ve Vladimir akşam seansında da karşı karşıya gelecek. Bugun favori olarak gördüğüm Vladimir akşam seansında da kazanacaktır.

Denis Molodtsov – Evgeniy Ilyukhin / 2

Ligin tecrübeli oyuncularından olan Evgeniy, Denis gibi genç oyunclara karşı hiç zorlanmadı. Tecrübesi ve oyun aklı ile bu maçıda kazanacaktır.

Yapacağınız kuponlar için 31 Mayıs 2020 Masa Tenisi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

31 Mayıs 2020 Masa Tenisi Banko Kupon

31 Mayıs 2020 Masa Tenisi […]