28 Mart 2020 Avrupa’da Banko Maçlar

Ali Destero

28 Mart 2020 Avrupa’da banko maçları sizler için derledik

FC Gorodeya – S. Soligorsk / İlk yarı 1,5 Alt – 1.18


Gorodeya, geçen hafta Vitebsk karşısında oldukça tutuk kaldı. Gerek savunmada gerekse hücumda yapılması gerekenı yapamayan yada yeteneği olmayan isimler olunca futbol için gerekli olan gol bulunmuyor. Rakiplerinin 45 dakika 1 kişi eksik oynadığı halde bile pozisyon bile bulamadılar. Savunmada Ignatenko gereğinden fazla kötü şöyleki Türkiye’de bölgesel amatörü kötü takımlarında bile forma şansı bulamayacak kadar kötü. Soligorsk’un ilk maçı kaybetmesi mucizeydi. Lasha’nın direkten dönen pozisyonu dışında, Vitali Lisakovich’in kaçırdığı pozisyon youtube de güldür güldür videoyularına rakip olacak kadar kötüydi. Elbette kazanmaya daha yakın taraflar ancak ev sahibi ekibin 10 kişilik defans yapmaktan başka bildiği tek bişey yok ve bu durumda ilk 45 dakika 2 gol çıkması nerdeyse imkansız banko kuponlarınızda bu maçı ilk yarı 1,5 altı olarak değerlendirebilirsiniz.

Neman Grodno – Vitebsk / Çifte Şans 10 – 1.25


Marusic’in mahalle maçlarında bile görülmeyek bir kırmızı kart gördüğünden dolayı 45 dakika eksik oynayan Neman, son dakikalarda yediği gol yüzünden maçtan mağlubiyetle ayrıldı. 10 kişiye rağmen mücadeleleri iyiydi. İlk yarının son anlarında Yakimov’un serbest vuruşu direkte patlamasaydı, belki de puan ya da puanlar kazanabilirlerdi. Vitebsk ilk maçta Gorodeya’yı iç sahada mağlup etse de etkili bir görüntü vermediler. Zira futbol anlamında yetenekli ve becerili oldukları söylenemez. 10 kişi kaldıktan sonra ikinci yarı neredeyse saha da yok gibiydiler. Vitebsk’ten Grodno’ya hareket edecek olan konuk ekip, hafta sonu diğer rakiplerine göre en uzun yolculuk yapan ekip olacak. Neman’ı bu maçta iç saha faktörüyle kazanmaya daha yakın görüyorum. Öncelikli seçimim risk almak istemeyenler ve banko kuponlarına maç arayanlar için 10 çifte şans sürpriz kuponlara maç arayanlar ise dire 1 oynayabilir.

Yapacağınız kuponlar için 28 Mart 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz. 

İyi şanslar!Sonraki

Burak Yılmaz'dan taraftarı çıldırtan hareket

Ülkece koronavirüsle boğuştuğumuz bu dönemde Burak Yılmaz’ın yaptığı bu hareket taraftarı çılgına döndürdü. Burak Yılmaz’ın avukatları, Trabzon Nöbetçi İş Mahkemesi Hakimliği’ne iletilmek üzere Bakırköy Nöbetçi iş Mahkemesi’ne dilekçe verir. Tarih: […]