25 Haziran 2020 Avrupa’da Banko Maçlar

isimsiz

25 Haziran 2020 Avrupa’da Banko Maçları sizler için derledik.

Burnley – Watford 2,5:Alt – 1.52
Burnley bu sezon kendi sahasındaki galibiyetlerle ligde iyi bir konuma geldi. Durumları kritik değil. Watford ise iyi bir çıkış yakaladı. Ancak halen düşme hattına yakın durumdalar. Watford puan odaklı oynayacaktır. Fazla riske girmesini beklemiyorum. Maçtan yüksek skor çıkmaz.

Southampton – Arsenal Maç Sonucu:2 – 2.40
Arsenal için işler iyi gitmiyor. Arteta özellikle kadro tercihleri konusunda eleştiriliyor. Pandeminden sonra oynadıkları iki maçı da kaybettiler. Bu maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Bu kez kazanmalarını bekliyorum.

Eibar – Valencia Karşılıklı GolVar – 1.65
Eibar pandeminden sonra oynadığı üç maçta da gol atma başarısını gösterdi. Hatta bu maçlardan biri de Real Madrid’e karşıydı. Ligde kalmak için riske girmek zorunda olduklarının farkına vardıklarını söyleyebiliriz. Valencia’ya karşı da teslimkar oynayacaklarını sanmıyorum. İki takım da gol bulur.

Chelsea – Manchester City Karşılıklı Gol Var – 1.52
Chelsea deplasmandaki Aston Villa maçıyla lige iyi bir dönüş yaptı. Sezon sonu için güçlü bir takım kuruyorlar. Ama bu sezon da onlar için önemli. Çünkü Şampiyonlar Ligi’ne katılma hedefleri sürüyor. Büyük ihtimal de bunu başaracaklar. City son olarak Burnley’i 5 golle geçti. İyi bir ritm yakaladılar. İki takım da formda. Karşılıklı gol çıkar.

Real Betis – Espanyol 2,5:Üst – 1.80
Real Betis kendi sahasında maçları en çok üst biten takımlardan biri. Evlerinde bu sezon oynadıkları 15 maçın 13’ünde gol barajı aşıldı. Ligin dibinde yer alan Espanyol’un kazanmaktan başka çaresi bulunmuyor. İki takım da hücumu düşünecektir. Bol gol çıkabilir.

Yapacağınız kuponlar için 25 Haziran 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

25 Haziran 2020 Günün Banko Tahminleri

25 Haziran 2020 Günün Banko […]