23 Mart 2020 Avrupa’da Banko Maçlar

isimsiz

Newcastle Jets – Melbourne City FC

Konuk takım Ligin ilk 2 sırasında kalmak için büyük mücadele veriyor. Son 4 maçta 8 gol kaydettiler. Ev sahibi takım da son karşılaşma dışında oynadığı mücadelelerde golcü bir takıma bürünmüştü. İki golcü takımın karşılaşmasında bol goller izleyebiliriz.

Altı/Üstü 2,5 Üst / 1.40

Perth Glory – Western United FC

İki takım arasında az bir puan farkı olmasının yanı sıra Perth Glory, bu karşılaşma da mutlak favori gösteriliyor. Play-off mücadelesi veren iki takımın mücadelesinde gollerin ön plana çıkacağı düşüncesindeyim. Ev sahibi takım son haftalar da yaşadığı düşüşü bu maç ile birlikte unutmak isteyecektir.  Son dört maçta 10 puan kaybettiklerini unutmamak lazım. Taraf bahsi riskli olabilir.

Altı/Üstü 2,5:Üst / 1.45

Yapacağınız kuponlar için 23 Mart 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

23 Mart 2020 Basketbol'da Banko Maçlar

Merhabalar bugün Tacikistan Basketbol Ligi Banko Maçlar’ının sizlere aktaracacağız. Berkut – DIS Tacikistan Basketbol Liginde 3.Tur maçı oynanıyor. 2.Tur maçında, Berkut – DIS, 15 Mart günü karşılaştı, Berkut rakibini 42-37 […]
günün banko basketbol maçları
Open