22 Mayıs 2020 Güney Kore K-Lig 1 Banko Maçlar

Ali Destero

22 Mayıs 2020 Güney Kore K-Lig 1 Banko Maçları sizler için derledik.

Pohang Steelers – FC Seoul / Golvar – 1.67


Pohang’da takımın en formda ismi Palocevic. Golcü Wanderson’un gidişi sonrası, Anyang’tan gelen Palacios da pek parlak başlangıç yapmadığı için Palocevic’in formu önemli. Takım olarak lige adapte olduklarını söylemek zor. Daegu deplasmanından da 3 puanla dönebilirlerdi fakat 2.yarı rakibin direcini kıramadılar.

Konuk Seoul’un ilk hafta oynadığı tutuk futbolu geçtiğimiz haftaki Gwangju karşılaşmasında sergilemedi. Yuvaya geri dönen golcü Adriano 45 dakika süre aldı ki fiziksel olarak hazır olmadığının görüntüsünü verdi. Yapılan takviyelerın takıma adapte olmasından sonra daha etkili Seoul izleyebileceğimizi düşünüyorum.

Pohang da Seoul de sezon geneli için çıtayı yükseğe koyan ekipler. Oynadıkları futbolun zamanla onları daha iyi yerlere getireceği belli. Pohang’ın savunma kısmında zaafları olduğu görülüyor. Seoul toparlanıyor ama onların da ilk dış saha sınavı deplasmanda bu tarz maçlarda zorlanacaklarının ıspatıydı. 3’lü savunma konusundaki problemler Pohang’ın işine gelebilir. İki takımın da skor üretmek için türlü avantajları var.

Yapacağınız kuponlar için 22 Mayıs 2020 Güney Kore K Lig 1 Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

22 Mayıs 2020 Belarus Premier Lig Banko Maçlar

22 Mayıs 2020 Belarus Premier Lig Banko Maçları sizler için derledik. Slavia Mozyr – FC Gorodeya / 2,5 Alt – 1.40 Slavia Mozyr iki maçtır gol üretemiyor, önceki hafta Torpedo’dan […]